MENU

NOVINKY

01.09.2020 Příspěvek VZP

I v letošním roce můžete čerpat příspěvek zdravotních pojišťoven na pohybové kroužky. Pokud jej budete chtít čerpat, kontaktujte nás, abychom vám mohli vystavit fakturu, kterou např. VZP požaduje. Upozorňujeme, že fakturu je možné vystavit v měsíci, kdy byl kroužek placen, ne později.

DDM NA FACEBOOKU

Summer Camp

Program
1. Dopolední blok (pohybový) – známé hry s použitím angličtiny
2. Dopolední blok (jazykový) – rozvoj jazykových schopností
Odpolední blok (multimediální) – písničky, filmy, seriály

Obsah: Děti na tomto táboře bude čekat spousta různých her, sportovních aktivit a kulturních vložek - to vše výhradně v angličtině. Tábor není změřený pouze na učení, ale chceme se spolu hlavně bavit a nebát se komunikovat v cizím jazyce.
Vůbec nevadí, pokud neumíte perfektně anglicky či se bojíte skládat věty, hlavní je se domluvit! Pro účast potřebujete mít alespoň základy angličtiny a případně dobrou schopnost improvizace. Některé aktivity budou probíhat v oddělených skupinách podle schopností dětí.
Každý den vás budou čekat 3 herní bloky. Dopoledne se nejprve rozehřejeme sportem či jinými známými hrami v angličtině, poté nás čeká intenzivní práce se slovní zásobou (ale zábavnou formou). Po obědě si odpočineme u poslechu písniček nebo sledování anglických filmů.

Těšíme se na Vás
Terka a Michal

Kód 100508
Název Summer Camp
Termín konání 23.08.2021 07:30 - 27.08.2021 16:00
Místo konání DDM a okolí
Hlavní vedoucí Tereza Šmídová
Věková skupina 10-16 let
Cena 2000,- Kč
Volná místa Přijímáme náhradníky